Model: E274L
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: Alchemy

Piękny oryginalny empatyczny kolczyk firmy Alchemy Gothic - Dragon Lure. Jak diabeł siedzący na ramieniu tak ten smok wczepiony w płatek ucha kusi naszącego do aktów haniebnej deprawacji :). Wersja do lewego ucha - NOWOŚĆ !

Opis:
Kod: E274l
Waga: ok 16 g
Wymiary: 80 x 43 mm, sztyft przechodzący przez ucho jest srebrny

Precjozum wykonane jest z pewteru.
Pewter, jest to niskotopliwy stop kilku metali, odznaczający sie wysoką kowalnością, plastycznością i twardością. Patent wymyślony został i używany jest głównie przez producentów angielskich. Jeśli chodzi o skład, to wygląda on następująco:
-SN (Cyna) - od 90% do 98%,
-SB (Antymon) - 0,5% do 8%,
-CU (Miedz) - 0,25% do 2,5%

Oficjalna receptura na produkcję pewteru uznana została w 1474 roku przez Króla Edwarda IV. Przyznał on wtedy rzemieślnikom z "The Worshipful Company of Pewterers" za pomocą Dekretu Królewskiego, honorowe i oficjalne prawo do wytwarzania pewteru na obszarze Anglii. W czasach współczesnych, wiele z tamtych umiejętności stosowanych jest przez Alchemy Gothic. Firma ta używa pewteru do produkcji najwyższej jakości, pięknych i różnorodnych przedmiotów. Często są one replikami faktycznie istniejących antyków - często też ich wykonanie zainspirowane jest starodawnymi legendami i baśniami. Zdobnictwo nawiązuje stylem do tradycyjnych wzorów i wykorzystywane jest do produkcji naczyń, biżuterii i wielu różnych gadżetów.

Polecamy