Wczytuję dane...
Model: ZU1
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin

Olej kokosowy 100% rafinowany 500 ml
Naturalny olej kokosowy 500 ml. Naturalny 100%, rafinowany.
Zalety oleju kokosowego w kosmetyce:
Do ciała:
- doskonały do każdego rodzaju cery
- świetnie nawilża i natłuszcza suchą skórę
- wygładza zmarszczki
- leczy i niweluje zmiany skórne takie jak egzema, trądzik, łuszczyca i inne stany zapalne
- rozjaśnia przebarwienia skóry
- rewelacyjny przy walce z rozstępami i cellulitem !!! Regularne, codzienne masowanie ciała olejem kokosowym w widoczny sposób redukuje cellulit i zmniejsza rozstępy
- jako środek nawilżający i natłuszczający po opalaniu

Do włosów:
- doskonały jako maseczka nawilżająca i odżywcza do włosów. Polecana w szczególności do włosów suchych, zniszczonych, farbowanych. Wystarczy nałożyć porcję oleju kokosowego na włosy na 20-30 min, owinąć folią i ręcznikiem. Następnie umyć włosy szamponem.
- do bardzo przesuszonych włosów zalecane jest regularne olejowanie włosów olejem kokosowym polegające na nałożeniu oleju kokosowym na włosy na około 4 godziny a najlepiej na całą noc. Następnie należy dokładnie umyć włosy szamponem. Powtarzać zabieg raz na 1-2 tygodnie

Zalety oleju kokosowego w diecie:
Olej kokosowy uważany jest za najzdrowszy olej świata. Posiada niską kaloryczność, jest bardzo dobrze przyswajany przez organizm ludzki. Bogaty w minerały i mikroelement jest doskonałym środkiem wspomagającym odporność. Polecany przy dietach oczyszczających i odchudzających. Jego regularne stosowanie wpływa na dobry wygląd oraz lepsze samopoczucie.

Olej kokosowy doskonale zastąpi inne tłuszcze używane w kuchni. Jest odporny nawet na bardzo wysokie temperatury dlatego może być swobodnie używany do smażenia i pieczenia. Olej kokosowy nie pali się podczas smażenia a w efekcie nie wytrącają się szkodliwe substancje, które mogą się pojawić w przypadku przypalenia innego, mniej odpornego na temperatury oleju.

Świetnie zastąpi również masło lub margarynę używaną do chleba.

Jego dodatkową zaletą jest to, iż olej kokosowy jest doskonałym środkiem wspomagającym odchudzanie !!! Osoby, które zamieniły inne tłuszcze na olej kokosowy zauważyły widoczną utratę wagi. Działanie odchudzające olej kokosowy zawdzięcza specyficznej budowie kwasów tłuszczowych znajdujących się w oleju kokosowym.

Spożywanie oleju kokosowego przyśpiesza metabolizm a tym samym przemianę materii. Dodatkowo osoby spożywające regularnie olej kokosowy zauważyły zwiększony przyrost energii i lepsze samopoczucie.

Oferowany przez nas olej kokosowy jest olejem rafinowanym, nie posiada smaku i zapachu.

Olej kokosowy ma stałą konsystencję w temp. Do około 20 st. C. W temperaturze wyższej zmienia konsystencję ze stałej w kolorze białym w płynną stając się żółtawym olejem. Jest to zjawisko naturalne w przypadku oleju kokosowego.