Wczytuję dane...
Model: P646
Waga produktu: 0.1 kg
Producent: Alchemy

Piekny oryginalny empatyczny naszyjnik firmy Alchemy Gothic - Aqua Dragon. Fantasmagoryczny spektakl naturalnej mocy i łaski żywiołu wody, inkrustowany błyszczącymi kryszałkami Swarovskiego.

Opis:
Kod: P646
Waga: ok 60 g
Wymiary: 100 x 80 mm , długość łańcuszka regulowana w zakresie 400-430 mm

Precjozum wykonane jest z pewteru.
Pewter, jest to niskotopliwy stop kilku metali, odznaczający sie wysoką kowalnością, plastycznością i twardością. Patent wymyślony został i używany jest głównie przez producentów angielskich. Jeśli chodzi o skład, to wygląda on następująco:
-SN (Cyna) - od 90% do 98%,
-SB (Antymon) - 0,5% do 8%,
-CU (Miedz) - 0,25% do 2,5%

Oficjalna receptura na produkcję pewteru uznana została w 1474 roku przez Króla Edwarda IV. Przyznał on wtedy rzemieślnikom z "The Worshipful Company of Pewterers" za pomocą Dekretu Królewskiego, honorowe i oficjalne prawo do wytwarzania pewteru na obszarze Anglii. W czasach współczesnych, wiele z tamtych umiejętności stosowanych jest przez Alchemy Gothic. Firma ta używa pewteru do produkcji najwyższej jakości, pięknych i różnorodnych przedmiotów. Często są one replikami faktycznie istniejących antyków - często też ich wykonanie zainspirowane jest starodawnymi legendami i baśniami. Zdobnictwo nawiązuje stylem do tradycyjnych wzorów i wykorzystywane jest do produkcji naczyń, biżuterii i wielu różnych gadżetów.