Wczytuję dane...
Model: KAB40
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin

Prześliczny okaz krzemienia pasiastego, który występuje tylko w naszym kraju. OKAZ WYSZLIFOWANY JAKO KABOSZON GOTOWY DO OPRAWY.

Opis:
Kod: KAB40
Waga: 10 g
Wymiary: 40 x 30 x 4 mm

Krzemień pasiasty – ozdobna odmiana krzemienia odznaczająca się koncentrycznym, mniej lub bardziej regularnym ułożeniem ciemnych i jasnych smug lub warstewek, często tworzących bardzo atrakcyjny wzór. Popularnie nazywany także polskim diamentem.

Krzemień pasiasty nazywa się „kamieniem optymizmu”. Okazuje się, że jego magiczne właściwości nie zostały przez naszych praprzodków wyssane z palca. Bioenergoterapeuci zachwalają go jako kamień, który dodaje energii, wzmacnia witalność, usuwa zmęczenie, a także chroni przed negatywnymi wpływami zewnętrznymi. Niektórzy dopatrują się w nim nawet cudownego środka odmładzającego wygląd skóry i niszczącego bakterie. Poleca się go wszystkim, którym brak pogody ducha i optymizmu na codzień.

Biżuterię z krzemienia pasiastego noszą już takie gwiazdy jak Victoria Beckham, Boy Georgie czy Robin Williams, a kolejne zaczynają się interesować tym egzotycznym kamieniem.

ZNAK ZODIAKU - Skorpion

Polecamy