Wczytuję dane...
Model: BWI-LL6
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni

Prześliczny wisior z Lapis Lazuli, bardzo starannie, kunsztownie i ręcznie oprawiony w srebro. Niebanalna biżuteria, oryginalny wzór. Zmysłowa ozdoba dla kobiety.

Opis:
Srebro próby 925
Kod: BWI-LL6
Waga: 19,7 g
Wymiary: 45 x 25 x 6 mm


Lapis lazuli – skała metamorficzna powstała w wyniku przeobrażeń. Jej głównym składnikiem jest lazuryt. Nazwa pochodzi od arab. azul i pers. lazhward = niebieski (niebo), nawiązuje do barwy skały. Bardzo atrakcyjny, wysoko ceniony kamień kolekcjonerski i ozdobny oraz  jubilerski– obecnie stosowany do: pierścionków, naszyjników, drobnych rzeźb, przedmiotów artystycznych. Kamień wrażliwy na nacisk, temperaturę, kwasy, mydło. Pierścionki z tym kamieniem trzeba zdejmować do prac domowych. Lapis lazuli o pięknej błękitnej barwie, uważany za kamień magiczny. Kamień z duszą. Jest to kamień duchowej wiedzy. Opiekuje się i pozwala widzieć rzeczy niezwykłe, niewidzialne, niezbadane. Zwalcza zło. Otwiera nowe możliwości rozwoju. Leczy choroby psychiczne i bezsenność.  Lapis lazuli tradycyjnie był wykorzystywany jako kamień łączenia się z boskością i przywołujący boską świadomość, jest kamieniem duchowych poszukiwaczy, którzy chcą osiągnąć większą wiedzę i zrozumienie świata.

Każdy nasz wyrób z biżuterii jest ręcznie robiony. Każdy jest niepowtarzalny i dlatego oferujemy Państwu najczęściej pojedyńcze sztuki.

Polecamy