Wczytuję dane...
Model: MKW12
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni

Okaz kwarcu dymnego. Kwarc dymny – minerał, odmiana kwarcu. Nazwa pochodzi od dymnej barwy. Tworzy dobrze wykształcone kryształy o zabarwieniu od bladobeżowego przez barwę brązową do ciemnobrunatnej lub prawie czarnej. Delikatne fantomy w krysztale

Opis:
Kod: MKW12
Waga: 21,4 g
Wymiary: 25  x 25 x 20 mm

Właściwości:
Kwarc Dymny jest kamieniem wskazanym dla osób, którym szczególnie trudno jest dokonywać zmian w życiu z obawy przed nieznanym. Takiego typu ludzie, mimo iż nie są zadowoleni z obecnego stanu rzeczy, nie potrafią znaleźć odwagi, aby oderwać się od niezdrowych relacji, przyzwyczajeń, nałogów czy własnej bierności. Po prostu nie wierzą w swoje możliwości i dlatego nie robią nic, co mogłoby zmienić ich trudne położenie.
Energia Kwarcu Dymnego pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości.
Dodatkowo Kwarc Dymny nazywany jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska, które długofalowo wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie (objawami są bóle i zawroty głowy, oczu, migreny, nudności, złe samopoczucie).

Kwarc Dymny wg medycyny niekonwencjonalnej:
• Działa zbawiennie na dolegliwości jelitowe, zaburzenia czynności nerek i organów płciowych.
• Wspomaga pracę nadnerczy.
• Stosowany przy leczeniu bezpłodności zarówno u kobiet jak i mężczyzn.
• Przynosi ulgę w schorzeniach serca, zaburzeniach neurologicznych, infekcjach i nowotworach.
• Przeciwdziała depresji i melancholii.

Pielęgnacja i środki ostrożności: Kwarc Dymny należy myć pod bieżącą wodą, następnie wystawić na działanie promieni słonecznych.

ZNAK ZODIAKU:
BLIŹNIĘTA - Kryształ górski wzmacnia osobowość Bliźniąt
LEW - Kryształ górski wzmacnia osobowość Lwa
KOZIOROŻEC - Kryształ górski pozwala naturze Koziorożca osiągnąć najwyższą przejrzystość, sprzyja zdolności patrzenia do wewnątrz, sprzyja medytacji