Wczytuję dane...
Model: MOB9
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni

Bardzo ładne okazy obsydianu z Armenii. Obsydian (izofir) – kwaśna skała wylewna, złożona niemal wyłącznie ze szkliwa wulkanicznego, zawiera do 1% wody. Naturalne szkło powstaje w wyniku natychmiastowego stygnięcia magmy (lawy). 

Opis:
Kod: MOB9
Waga: 2-3 g
Wymiary: 10-15 x 8-12 x 8-12 mm

Obsydian ma właściwości ochronne - chroni przed zawiścią, „złym spojrzeniem” i przed pechem. Obsydian będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę, dom, firmę przed negatywnymi myślami innych ludzi, przed zawiścią i przed różnego rodzaju negatywnymi wibracjami – zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz (np. własne negatywne myśli, niechęć pracowników, niesnaski w rodzinie). Obsydian chroni przed pechem. Obsydian wzmacnia aurę i ciało energetyczne. Nie tylko daje ochronę przed negatywnymi energiami, ale też pomaga przetwarzać je na energie pozytywne. Obsydian chroni przed emocjonalnym wykorzystaniem przez innych ludzi i wspiera w czasie, gdy presja z zewnątrz jest trudna do zniesienia. Obsydian jest świetnym kamieniem dla ludzi delikatnych, wrażliwych i czułych. Obsydian pomaga im w zachowaniu niezależności energetycznej, pozwala im być sobą, nie pozwala na to by inni ludzie nami manipulowali i kontrolowali. Obsydian doskonale zapobiega „drenowaniu” naszej energii przez innych ludzi. Obsydian jest doskonałym kamieniem wspierającym rozwój duchowy. Obsydian pomaga zaakceptować swój wygląd i siebie takim jakim się jest. Pomaga zwalczać negatywne myśli na temat siebie i innych. Obsydian pomaga pamiętać i zrozumieć sny. Czarny obsydian jest kamieniem mającym ogromne znaczenie i dającym ogromną pomoc w rozwoju duchowym. Pozwala na zobaczenia i zrozumienie jakie myśli i wzorce naszego zachowania nam nie służą, działają przeciw naszemu szczęściu. Czarny obsydian pozwala na wzniesienie się ponad własne ego, ponad ograniczenia umysłu i ciała fizycznego na drodze do prawdziwej wolności. 

WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: przydatny w medytacji. Pomaga w stanach gniewu , sprowadza spokój umysłu. Korzystnie wpływa na oczy , wzrok oraz zatoki. Odblokowuje kanały energetyczne.

ZNAK ZODIAKU:

SKORPION - Obsydian prowadzi Skorpiona w głębie jego podświadomości; udostepnia Skorpionowi potencjał siły twórczej i pomaga wcielić go w życie

KOZIOROŻEC - Obsydian uwalnia struktury emocjonalne Koziorożca; pozwala odnaleźć wewnętrzne światło

Polecamy