Model: BIZ62
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni

Piękny pierścionek z bardzo ładnym okazem Agatu Pasiastego z Botswany, ręcznie oprawionym w srebro najwyższej próby. Są to agaty bardzo ładne, z dobrze ukształtowanymi wzorami i barwami. Bardzo cenione w kolekcjonerstwie. Niesamowite kolory i wzór tworzą niebanalną zmysłową ozdobę dla kobiety. Autorski projekt i wykonanie.

Opis:
Srebro próby 925
Kod: BIZ62
Waga: 11,6 g
Wymiary kamienia: 25 x 20 x 8 mm, rozmiar pierścionka regulowany w zakresie rozmiaru 12-16

AGAT (SiO2) - wstęgowana odmiana chalcedonu. Nazwa pochodzi od rzeki Achates (obecnie Dirillo) na Sycylii (Włochy) , gdzie wydobywano go już od starożytności. Twardość 6,5-7 Agat jest kamieniem równowagi - fizycznej, emocjonalnej i intelektualnej. Harmonizuje energie yin i yang, działa uspokajająco, dodaje pewności siebie. Agat poprawia koncentrację uwagi i zdolności analityczne, co przydaje się do rozwiązywania problemów. Energia agatu namawia noszącego go do śmiałego wyrażania się i pokonania uprzedzeń. Kamień ulecza gniew i żal, dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś od nowa, usuwa napięcie po przejściach z przeszłości. Na poziomie duchowym agat zwiększa świadomość, zachęca do cichej kontemplacji i akceptowania wydarzeń, sprzyja rozwojowi duchowemu.

ZNAK ZODIAKU: Bliźnięta, Skorpion, Ryby

Agat zapewnia Bliźniętom równowagę ducha oraz wzmacnia poczucie własnej godności. Agat prowadzi Skorpiona do poznania wewnętrznego światła, jasności i czystości; pomaga udostępnić istotę własnego ja; potęguje też jego zdolność rozpoznawania ukrytych duchowych emocji Agat zapewnia Rybom równowagę ducha, wzmacniać poczucie własnej godności oraz szacunek dla samego siebie