Wczytuję dane...
Model: A57
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent: Alchemy

Piekna oryginalna empatyczna bransoleta firmy Alchemy Gothic - Entomologhast. Bransoleta bogato inkrustowana z bardzo skomplikowanym wzorem,  groteskowa fantazja piękna i grozy, Motyl z mosiądzu, koronkowymi skrzydłami i ciałem - czaszką/

Opis:
Kod: A57

Jeden rozmiar uniwersalny


Precjozum wykonane jest z pewteru.
Pewter, jest to niskotopliwy stop kilku metali, odznaczający sie wysoką kowalnością, plastycznością i twardością. Patent wymyślony został i używany jest głównie przez producentów angielskich. Jeśli chodzi o skład, to wygląda on następująco:
-SN (Cyna) - od 90% do 98%,
-SB (Antymon) - 0,5% do 8%,
-CU (Miedz) - 0,25% do 2,5%

Oficjalna receptura na produkcję pewteru uznana została w 1474 roku przez Króla Edwarda IV. Przyznał on wtedy rzemieślnikom z "The Worshipful Company of Pewterers" za pomocą Dekretu Królewskiego, honorowe i oficjalne prawo do wytwarzania pewteru na obszarze Anglii. W czasach współczesnych, wiele z tamtych umiejętności stosowanych jest przez Alchemy Gothic. Firma ta używa pewteru do produkcji najwyższej jakości, pięknych i różnorodnych przedmiotów. Często są one replikami faktycznie istniejących antyków - często też ich wykonanie zainspirowane jest starodawnymi legendami i baśniami. Zdobnictwo nawiązuje stylem do tradycyjnych wzorów i wykorzystywane jest do produkcji naczyń, biżuterii i wielu różnych gadżetów.

Polecamy